Hakkımızda

Anasayfa /Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Kayweb.net 2011 Yılında İlk Temelleri Atılmıştır.


2011 yılında , proje halinde olan , kayweb, 2012 yılında kurulmuştur.İlerleyen yıllar bize bilgi , tecrübe, dayanışma,verimlilik ,olgunluk, ve kaliteli hizmet olarak değerli müşterilerimize %100 memnuniyet olarak geri dönmüştür.Kayweb , Ahmet Lütfi TARKAN tarafından kurulan şahıs firmadır.Piyasada yüzlerce rakibimiz var , ama herkes ekmeğini ,herkes hak ettiğini kazanır felsefesi ile , yolumuza 2011'den beri emin adımlarla yürüyoruz...

Ekibimiz

 • Ahmet Lütfi Tarkan - Kurucu

23 Yaşında, Zonguldak/Kozlu/İhsaniye Doğumluyum ,ATATÜRK Üniversitesi Hukuk Fakültesi/Adalet MYO'da Eğitim Görmekteyim.Kayseride Yaşamaktayım.Oyun Oynamayı ve Müzik Dinlemeyi Severim.

Vizyon Misyon ve Hedeflerimiz

Vizyonumuz
En iyi şekilde hizmet sağlamak , gelişen teknoloji ve yeniliklere açık olmak ve insanlara yardımcı olmaktır.Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci faaliyetleri için sürekli çalışma reklam toplum bilincini hedefleme ve sponsorluk faaliyetlerini üstlenmekteyiz.
Misyonumuz
Resmi ve gayrı resmi yıllara istinaden bir ekmek gibi pişerek , birikim bilgi ve tecrübeler ile az para çok iş ,saygı dahilinde en iyi hizmeti sağlamak ve %100 memnuniyeti garantisini hedefleyip gerçekleştiriyoruz.
Hedeflerimiz
İnsanları memnun etmek zordur ama , rakiplerimize göre elimizde kozumuz var! Sizlersiniz!

Neler Yaptık

 •  2015
  Yeni yapılanma sürecine girildi ! hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!
 •  2014
  Hız kesmeden eksiklikleri giderildi ve sosyal sorumluluk profelerine girişildi.i.
 •  2013
  Bazı nedenlerden ötürü kısa süre ara verdi.
 •  2012
  Kayweb resmen kuruldu.
 •  2011
  Kayweb'in ilk temelleri atıldı.
Başarıyı Hedeflemek İçin Kitleye Değil Paraya Değil, Sadece ;Profesyonelliğe Gerek Vardır!